БукБанда запрошує до співпраці сучасних українських авторів.

Умови співпраці

     Наразі ми співпрацюємо за принципом надання послуг. Тобто, ви оплачуєте нам послуги редактора, коректора, верстки, ілюстраторів (ілюстрування видання є обов’язковим), аудіо озвучування (за бажанням), верстки електронної, вартість друку. Ми друкуємо вашу книгу та випускаємо її у всіх форматах, котрі Вам підходять, займаємось розповсюдженням книги, також організовуємо інтерв'ю, презентації та on-line і offline читання. Повністю займаємось ротацією книги, Вам виплачуємо вартість друку книжкового видання (першого накладу), собі лишаємо лиш відсоток з продажу (кожен наступний наклад ми друкуємо за власний кошт, Вам виплачуємо роялті). 

 

     Є можливість замовити лиш окремі послуги, для підготовки книги до друку (в такому випадку, ми не займаємось промоцією книги та її друком, а лишень допомагаємо вам підготувати книгу та привести її у належний вигляд, для друку).

 

      Перший тираж ми друкуємо малим накладом, щоб бачити тенденції продажів та розуміти потенційні ризики на майбутнє й вдосконалення просування книги.

     Оплачувати послуги можна як і цілим пакетом (в такому разі ви отримуєте 5% знижки від загальної суми. Сума друку визначається окремо від прайсу, в залежності від кількості сторінок верстки та від тиражу), так і частинами (оплата буде здійснюватись відповідно до поточного процесу роботи над книгою, в такому випадку знижка не діє). 

      Договір передбачає передачу прав на твір, терміном на один рік, з можливістю пролонгації, у разі успішної співпраці.

   

    Після оплати всіх послуг та комплектації книги і після завершення терміну співпраці, всі ілюстрації, макет книги, її зверстана версія (електронна та паперова) належатимуть вам.

До умов співпраці вкладаємо Додаток 1. з вартістю послуг.

         Ви можете лишити нам рукопис для ознайомлення через форму зв'язку, а також надіславши його нам на поштову скриньку bookbanda@gmail.com 

         До листа просимо додати:

1. Рукопис твору чи окремі глави у форматі .doc

2. Синопсис твору

3. Коротку біографію автора

гірлянда2_edited.png