top of page

Доки світами ельфійських королівств, темними закутками страшних будинків і коридорами металевих зорельотів будуть блукати сюжети, доти на них буде полювати наша БукБанда!

Орнамент канва.png

Наші Бандити

Орнамент канва.png
1527_oooo.plus.png

Керівний менеджер

712_oooo.plus.png

Юрист та керівник з питань прогресивно-розважального контенту

1_oooo.plus.png

Арт-керівник. Головний художник

478_oooo.plus.png

Керівник з питань аудіо та відео контенту

1340_oooo.plus.png

Випусковий редактор. Художній редактор

349_oooo.plus.png

Модератор сайту

1034_oooo.plus.png

Головна дизайнерка

1.png

Технічний редактор

Орнамент канва.png

Наша Банда

Орнамент канва.png

 ХТО МИ?

 

Ми інді-видавництво, котре дуже вірить в сучасну українську літературу.  
 
Ми вважаємо, що книговидання повинне йти в ногу з часом, тому наша мета - це поширити таке поняття, як "мережева література", вивести її за рамки літературних платформ і зробити якісною та доступною для читача. Автори, котрі займаються самопромоцією на онлайн платформах, заслуговують бути прочитаними та впізнаваними.
 
Наше кредо: "Ми творимо книжкову естетику". Створивши колаборацію видавець-художник, ми не просто ілюструємо наші книги, а й створюємо справжні артгалереї від різних художників у кожному виданні, аби показати сюжети історій в різних стилях.

 

Ми цікавимось науковою фантастикою, містикою, фентезі та рештою фантастичних жанрів. Нам є що запропонувати читачам.

НАШІ АМБІЦІЇ

 

Ви пишете чи малюєте й бажаєте побачити своє творіння на папері та на великих мережевих майданчиках (Google Play, Apple Books ect)? БукБанда видає соло-книги та робить колективні тематичні збірки. Ми співпрацюємо з Google Play Store, Yakaboo. Для участі в проєктах лишіть повідомлення в формі, надсилайте рукописи на пошту або зв'яжіться з нашими адміністраторами. Ви можете стати нашим автором чи співавтором збірки, отримати друк свого оповідання, його озвучку, ілюстрацію, розміщення на світових цифрових майданчиках. Ми влаштовуємо марафони й колективні читання, де автор може поспілкуватися з читачем. Ми автороцентричні, тому регулярно знайомимо читача з сучасними творами. 

Ми друзі прогресивного проєкту Аркуш, котрий збирає талановитих сучасних авторів на одній літературній платформі. Цей проєкт націлений на розвитку української літератури в усіх можливих жанрах!

 

Ми любимо книги й обожнюємо читати, тому бажаємо, щоб на українському ринку було більше сучасної україномовної фантастики!А якщо ви шукаєте дружнього спілкування з колегами й однодумцями, ласкаво просимо до Чатику Банди.


 🔸НАШІ ПОСЛУГИ🔸
 
а) друк збірки на якісному папері;
б) охайна верстка й корекція;
в) ілюстрації від наших дизайнерів;
г) озвучка від БукБандитів;
ґ) розміщення електронної копії збірника для додаткової промоції (усюди, де тільки можливо): Google Play, Smashwords Store, Apple Barnes & Noble, Gardners Extended Retail, Kobo, Odilo, Scribd.
д) презентацію і рекламу.
 
Окремо можна замовити:
а) корегування вашого тексту;
б) обкладинку твору;
в) аудіоверсію твору/книги від 

Ян Браз і Леся Яцута;
г) ілюстрації від
Татії Ковіз, Олі Гнатс, Анікіоарт. 

bottom of page