Хронікигориз.png

Про проєкт

"Хроніки уламків" унікальна збірка фентезі, котра зібрала в собі шістнадцять пригодницьких оповідань, об'єднаних одним спільним світом. Збірка має пролог та епілог, написаний упорядницею збірки та автором сюжету книги. Перша збірка в україні, кількість сторінок якої перевищила позначку в 400. 
Крім унікального пригодницького сюжету збірка організувала колаборацію з дев'яти художників, котрі зобразили найепічніші моменти книги.

На що ти готовий заради влади?

УламкиБіг.png

 

Пан до Вергій — могутній чаклун та правитель континенту Асцара, сповістив, що попри п’ятсот років миру та процвітання під його захистом, він вимушений знайти собі спадкоємця. Герой, котрий, зможе зупинити страшне лихо, що насувається на континент та погрожує мирному життю його мешканців, сяде на чаклунський трон. Вергій розбив кулю зі свого скіпетра на уламки, зачарував їх та розвіяв по всьому світу.

Той сміливець, котрий принесе до чаклуна один з уламків кулі, стане щасливцем та здобуде нечувану могутність. 

Але є одна умова. Оскільки чари надто небезпечні й сила та неосяжна, отримати їх зможе лише той, хто заради магії здатен відмовитись від найзаповітнішого. Той, хто зречеться чи пожертвує сенсом свого життя заради влади, доведе мудрому чаклунові свою відданість.