top of page
Хронікигориз.png

На що ти готовий заради влади?

Готові відправитися у захопливу подорож до світу епічного фентезі? Тоді наша книга збірок оповідань від різних авторів — саме те, що вам потрібно!

 

У цій книзі ви знайдете неймовірні пригоди, битви, чаклунство, фантастичні створіння та незабутніх героїв. Це справжнє свято для всіх прихильників жанру епічного фентезі.

 

У кожній історії вас чекають герої, які відчайдушно боронять світ від зла та змагаються зі своїми внутрішніми демонами, шукають своє місце у світі та намагаються здолати своїх ворогів.

Книга забезпечує глибоких персонажів, динамічні сюжети та багато неймовірних випробувань, які тримають вашу увагу до останньої сторінки. Ця збірка оповідань — справжнє джерело незабутніх пригод та міцної духовної зброї.

Якщо ви любите епічні пригоди та квесті, поєднані з чаклунством та бойовими мистецтвами, то ця книга стане незабутнім досвідом для вас! Приєднуйтесь до наших героїв та вирушайте у світ фентезі!

УламкиБіг.png

 

Пан до Вергій — могутній чаклун та правитель континенту Асцара, сповістив, що попри п’ятсот років миру та процвітання під його захистом, він вимушений знайти собі спадкоємця. Герой, котрий, зможе зупинити страшне лихо, що насувається на континент та погрожує мирному життю його мешканців, сяде на чаклунський трон. Вергій розбив кулю зі свого скіпетра на уламки, зачарував їх та розвіяв по всьому світу.

 

Той сміливець, котрий принесе до чаклуна один з уламків кулі, стане щасливцем та здобуде нечувану могутність. 

Але є одна умова. Оскільки чари надто небезпечні й сила та неосяжна, отримати їх зможе лише той, хто заради магії здатен відмовитись від найзаповітнішого. Той, хто зречеться чи пожертвує сенсом свого життя заради влади, доведе мудрому чаклунові свою відданість.

Наші проєкти: О нас
bottom of page