top of page
  • Фото автораBook Banda

Батожити


Батожити – бити батогом, сікти. Розумію, таке слово не часто застосуєш, але, мені подобається вживати його у переносних значеннях: батожити – тобто тяжко і багато працювати; батожити когось – в сенсі сильно відлупцювати. Все-все, припиняю, бо потім скажуть, що Аня вчить нехорошому;)


І, не забуваємо про синоніми: шмагати, хльоскати, стьобати, хвиськати, пороти, супонити, цвигати, шльогати, дерти, оперіщувати, полосувати… ох і люблять же українці вправлятися з батогом! Авторка рубрики: Анна Стаднік

12 переглядів1 коментар

Останні пости

Дивитися всі

1 comentario


Згадалося з "Відьмака 3": Дивлюся я на вас - голодні, перелякані, притискаєте дітей до грудей. Цісар Éмір наслав свої війська на нашу землю. В облозі кожна твéрджа звідси й аж по Сині Гори. Мов скажений виголоднілий пес, гризе й кусає.

Люди Півночі, ви стоїте над прірвою! Ваші королі вас підвели, відтак звертаєтеся ви до богів. Однак не благаєте про пробачення, не посипаєте голів попелом. Замість цього ви зчиняєте лемент, питаєте, чому боги вас покинули. Мусимо повернутися на шлях, котрий полишили ми давно колись!

В минулому наш світ переплівся був з іншими в дійстві, котре вчені назвали Кон'юнкція Сфер. Боги дозволили вдертися сюди нечистим силам. Плодом того катаклізму є паскудна сила, звана магією. Однак ми не заборонили її. Замість цього вивчали онеї…

Me gusta
Пост: Blog2_Post
bottom of page