top of page

БукБанді виповнився РІК


🐼Річниця БукБанди🐼


🥰Рівно рік назад ми отримали офіційне підтвердження, що наша творча спільнота стала видавництвом.


Безперечно, для нас це був не просто папірець з літерами!🌟Це був сигнал до початку важкої, кропіткої роботи. Навчання, проб та помилок, самовдосконалення, відкриття нових талантів та пізнання себе, як видавничу команду.


👨‍🎨Лише за ОДИН рік ми змогли перетворити книгу в арт-об'єкт і поєднати не просто чудовий текст, а й художню творчість різних ілюстраторів.
🎧Лише за рік ми змогли пірнути в світ аудіокниги та показати, що книга може розвиватись у всіх напрямках паралельно. 📖Лише за рік ми випустили в світ п'ять неймовірних ілюстрованих видань, деякі з яких вже отримали додаткові наклади.


🃏Лише за рік ми створили купу унікального мерча, до якого скоро доєднається карткова гра за мотивами нашої книги.


🧑‍💻Лише за рік, зробивши сміливий крок на цю складну стежку, ми змогли відкрити чудових авторів і певні, що це не останні їх видані твори.


❌Нас не зламала ворожа орча сторона, бо ми вперто продовжували боротись за українську книгу далі.
🤔Безперечно, ми маємо свої недоліки, свої нюанси й справа наша не легка, а подекуди хоч вовком вий. І це природно, адже кожен початок - це важкий підйом на високу гору.


💪Ми цю гору долаємо вперто з неймовірною командою видавничої та художньої секції. З помічниками в соцмережах та оформленні ваших покупок. З чудовими амбасадорами.💚З нашою незмінною адміністративною командою та з підтримкою нашого читача.


😌Дякуємо вам за те, що ви провели цей рік з нами.
😍Далі тільки більше!!!

14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page