top of page

Методи написання творів


Написати книгу легко, а ось зробити цю книгу дійсно цікавою - це вже складніше. Хочеться відразу отримати твір, який би всім на сто відсотків сподобалося, але як це зробити? Допомогти почати швидко та якісно написати книгу може спеціальний метод, про який сьогодні поговоримо. Отже, запорукою успіху в нашому випадку стане створення своєрідного плану перед написанням книги.


Крок 1: Перед написанням книги, вам необхідно придумати до неї дуже коротку анотацію, яка вмістить основні події вашої книги в одне речення. У реченні не повинно бути більш як 15 слів, також небажано використовувати імена героїв, краще придумати їм назви, які будуть відповідати, скажімо, їхньому роду занять.


Крок 2: Тепер розширте ваше речення до абзацу. Ваш абзац повинен складатися приблизно з п'яти речень: перше речення для зав'язки, три речення для основних конфліктів в книзі, і одне для кінцівки. Книги, в яких наявні три конфлікти є найбільш популярними та цікавими.


Крок 3: Тепер щодо героїв. Вам потрібно прописати історію кожного головного героя, яка буде охоплювати: його ім'я, основні події з життя, мотивацію, конфлікт, прозріння, і події, в яких він бере участь.


Крок 4: Тепер потрібно знову розширити анотацію - перетворіть кожне речення в абзац, причому бажано, щоб кожен такий абзац, окрім першого та останнього, закінчувався конфліктами. Таким чином у вас вийде маленький «синопсис» до вашого твору.


Крок 5: розпишіть історії кожного героя тепер вже на сторінку. Додайте деталей. Розпишіть ваш синопсис на чотири сторінки. Таким чином, у вас вийде кілька оповідань про книжних персонажів і одна загальна розповідь, яка збиратиме їх в єдине ціле. Поступово вишикується логіка всього твору.


Крок 6 і останній: по-перше, розпишіть знову кожного героя окремо - тепер разом з тим, як вплинуть на нього події, описані в книзі. По-друге, візьміть ваш чотиристорінковий синопсис і накидайте сцени, які будуть надалі прописані. На це може витратитися багацько часу - від тижня до двох. Пам'ятайте, ви маєте чітко бачити загальну структуру твору і кінцеву мету кожної окремої частини.


І тільки тепер приступаємо до написання чернетки! Ви будете здивовані, наскільки швидко і плідно піде ваша робота. Всі труднощі, які мучать кожного початківця на початку, вже подолані. Даний метод дозволяє втричі збільшити швидкість написання великого твору.

Питання досліджувала Зоряна Безодня

100 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page