top of page

НОВИНКА! Читацький записник


📗Читацький Записник

‼️Бандити, ми запускаємо передпродаж нашого магічного записника, котрий не просто стане вашим супутником під час читання, а й відволіче від буденних справ, розважить та збереже враження про прочитані книги в компанії крутого дизайну та неймовірної пандячої атмосфери!‼️Чому цей записник такий неперевершений?

🐼Дизайном, малюнками та розробкою займалась талановита коміксистка, дизайнерка та авторка @olignats

🐼На сторінках ви знайдете героїв банди БукБанди: панду Пама, червону пандочку ПиШи, чотириокого ворона з "Місто Спогадів" та космонавта з "HyperJump". Ваша уява зможе надати цим героям своїх барв, бо малюнки виконані в стилі розмальовка-антистрес, а отже стресувати від напруженого прочитаного сюжету довго не доведеться.

🐼Записник дуже зручний та компактний. Розмір А6 дозволить носити його в кишені, або ж в невеликій ручній клажі, до того ж пружинка акуратно складе записник навпіл і ви зможете занотувати прочитане на колінцях в сквері.

🐼Стікери-оцінки "Золотий Пам", "Срібний Пам", "Бронзовий Пам" допоможуть оцінити книгу, а відповідні поля для заповнення — занотувати найважливіші деталі з прочитаного.

🐼Записник стане вашим читацьким захисником в боротьбі зі згадування сюжетних особливостей аж двадцятьох книг!

‼️Поспішайте придбати цей незамінний помічник справжнього читуна за зниженою ціною: ➡️110 грн⬅️

‼️Ціна після завершення передпродажу: ➡️160 грн⬅️

Оформити замовлення:


11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commenti


Пост: Blog2_Post
bottom of page