top of page
  • Фото автораBook Banda

Як мислити Творчо?

Оновлено: 28 бер. 2022 р.По-перше, розберемося з тим, що таке «творчість» і для чого вона взагалі потрібна. Традиційно, з цим словом у людей асоціюється мистецтво: музика🎶, танці💃, малювання🖌 й таке інше. Проте творчий підхід потрібен не тільки художникам, поетам і музикантам. Він працює в будь-якій сфері життя: допомагає вирішувати проблеми, пом'якшувати конфлікти, вражати колег і просто насолоджуватися повноціннішим життям. А найголовніше, кожен може навчитися мислити творчо, бо уся справа... в мозку! Так, так, треба просто змусити мозок мислити оригінально:)


1) Почніть з простого: ЗРОБІТЬ ЩОСЬ НЕТИПОВЕ для вас, наприклад замініть ранкову каву☕ на чай🍵. Спочатку вам буде здаватися це дивним, проте саме таким чином ви змусите свій мозок «фантазувати», шукаючи альтернативні шляхи виконання звичної для вас справи.


2) ЗАВЕДІТЬ ОСОБИСТИЙ ЩОДЕННИК. Регулярно працюючи над записами в особистому щоденнику, ви змушуватимете свій мозок продукувати оригінальні ідеї (бо ж писати треба про щось цікавеньке😉). Спочатку буде досить складно, та згодом призвичаїтеся і робитимете це мало не «автоматично».


3) ЗМІСТІТЬ АКЦЕНТИ. Спробуйте помічати деталі, замість явних та очевидних речей. Це стосується, як фізичного, так і ментального плану. У такий спосіб ви привчите свій мозок бачити речі комплексно, бо те, що неприховане - помітне одразу, а на деталі мало хто звертає увагу, проте інколи саме в них криється вся суть😊.


4) НЕ ОБМЕЖУЙТЕ СЕБЕ У СПІЛКУВАННІ з іншими людьми👭👬. Натхнення досить часто приходить із соціуму. Будьте уважним слухачем: історії з життів інших людей нерідко перетворюються на ідеї для книжок, картин, пісень, тощо.


5) Але й НЕ ЗАБУВАЙТЕ ІНОДІ ЗАЛИШАТИСЯ НАОДИНЦІ з собою та своїми думками. Тут дуже важливо вміти розслаблятися. Мозок людини потребує постійного інформаційного навантаження. Коли людина абстрагується від «проблем насущних», він починає шукати нові шляхи отримання інформації, використовуючи при цьому різні ресурси, починаючи від пам'яті людини, закінчуючи специфічними інформаційними хвилями Всесвіту😉


Статтю дослідила та підготувала Зоряна Безодня74 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


Пост: Blog2_Post
bottom of page