top of page
  • Фото автораBook Banda

Як перестати лінуватися


ТОП 7 ПОРАД, АБИ ПЕРЕСТАТИ ЛІНУВАТИСЯ


Хай там як, але найбільша перешкода на шляху до прогресу в творчості - це не відсутність натхнення, а банальна лінь (зізнайтеся, кожен з цим стикався😏). Тому сьогодні я пропоную вам простий рецепт, як перемогти в собі лінь і зрештою перестати прокрастинувати.


1. ГОЛОВНЕ - ПОЧАТИ

Зазвичай ми найбільше лінуємося на початку роботи. Недарма кажуть, що головне почати. Наприклад, ви вже встигли зручно сісти за робочий стіл, але змусити себе приступити до творчості так і не вийшло: починається безглузда витрата часу на новинну стрічку в соцмережі, а якщо ви працюєте вдома, то вам напевно спробують перешкодити родичі, завжди раді вставити свої п'ять копійок. Постарайтеся сконцентруватися - у цьому ключ до успіху!


2. ПЕРЕТВОРІТЬ БЛИЗЬКИХ ЛЮДЕЙ В СОЮЗНИКІВ

Настав час пояснити своїм родичам, що ви не просто сидите в Інтернеті, а працюєте! Вони повинні знати, з чим ви маєте справу і що може перешкоджати вам створювати нові тексти. Після подібної розмови близькі стануть вашою опорою: як варіант, ви можете попросити когось із родичів стати вашим особистим рецензентом. Залучіть їх у до своєї роботи, і нехай вони також оцінюють вашу творчість! Зацікавлений оцінювач буде дуже добре стимулювати вас.


3. СЛОНА ЇДЯТЬ МАЛЕНЬКИМИ ШМАТОЧКАМИ

Пам'ятайте, що довгий шлях можна подолати маленькими кроками. Намагайтеся працювати щодня, концентруючись, хоч на невеличких, але досягненнях. Пишіть принаймні по одній сторінці твору в день, і тоді ніяка прокрастинація вас не злякає.


4. ЗМІНІТЬ РОБОЧЕ МІСЦЕ

Ви напевно вже чули про те, наскільки корисно іноді виходити з зони комфорту. Не обов'язково кожен раз шукати якесь нове місце, досить просто що-небудь змінити в інтер'єрі своєї робочої кімнати. Якщо вас регулярно навідують думки типу «мені все лінь», «нічого не хочеться робити», «немає натхнення», можна переставити крісло в інше місце, поставити на стіл гарну ікебану, і ви одразу ж відчуєте прилив творчої енергії. Але пам'ятайте: всі зміни мають виключно допомагати вам зосередиться на роботі.


5. ВИБИРАЄМО ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

Ви можете обрати для себе відому людину, успіхи якої вас надихатимуть. Надихаючись чиїмись досягненнями, ви й самі будете працювати набагато ефективніше, підсвідомо стреміючи до досягнень цієї людини.


6. ЗАОХОЧУЙТЕ СЕБЕ

Дозволяйте собі витрачати гроші тоді, коли виконаєте поставлене завдання (це може бути закінчений розділ або частина книги). Не відмовляйте собі у солодощах, купіть щось маленьке, але приємне. Тоді на рівні мозку виконання поставленої мети буде асоціюватися у вас з чимось хорошим, це може пришвидшити вашу роботу.


7. ЩОДЕННИК

Користуйтеся щоденником: пишіть свої завдання на наступний день, і ви побачите, наскільки підвищиться продуктивність роботи.Питання досліджувала Зоряна Безодня


30 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Коментарі


Пост: Blog2_Post
bottom of page