top of page
фон.jpg
сайт банер2.png

Вітаю, друже! Ти ступаєш на інший бік нашого всесвіту, і стежки тут дуже заплутані. Аби тобі легше було зорієнтуватися на Іншій стороні, зараз я тобі все поясню. 
 
Всесвіт "Іншими очима" знаходиться в розробці, він охоплює кілька різних, але водночас поєднаних між собою історій, знайомитися з якими можна незалежно одна від одної. 
 
Все, що ми знаємо про світ, у якому живемо, це лише одна зі сторін медалі. Інша — від нас на відстані витягнутої руки, але мало кому вдалося зазирнути за завісу, аби поглянути, що там коїться. Людські страхи, радощі, вірування — все це тисячоліттями породжувало та живило сили за межею наших уявлень. Те, що заведено вважати вигадкою, покритою шаром пилу, насправді може виявитися реальністю з Іншої сторони. 
Тут слов'янська язичницька мітологія, християнська мітологія, український фольклор та етно, містика, фентезі та пригоди. 

"Іншими очима" —  перший роман всесвіту. Історія познайомить вас із декількома героями, що за різних обставин та у різні епохи стали частиною Вивороту нашого світу. Їх ви точно не зможете переконати в тому, що магії не існує, а чорти — це вигадка. І почалося все у Купальську ніч, коли хтось, як це часто буває, пішов не туди або не в той час.  

обладинка Іншими очима.jpg
обкладинка Наречена відьма (стара версія).jpg

"Наречена відьма" —  оповідка. Має непомітний, на перший погляд, зв'язок з одним із головних героїв роману "Іншими очима". Історія про те, як молода дівчина продала душу, аби врятуватися від небажаного весілля. 

Оповідання увійшло в збірку "Потайсвіт"

"Відьомський прийдешній" — історія, що розкриває осучаснену частинку магічного світу. Про те, як поруч з твоєю буденністю може відбуватися щось надприродне. Вкрадено дерево Життя і двом відьмам з організації Орден потрібно повернути його, доки не сталося невідворотного. 

обкладинка ВП.jpg
ОБКЛАДИНКА НАЧЕРКИ (загальна).jpg

"Начерки з Іншої сторони" — серія мальописних начерків про героїв всесвіту та їхнє життя. Перший начерк показує нам Тараса та Роксану — чаклуна та відьму з Ордену, які з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну стали на захист рідної землі. Проте і суперники у них — не звичайні солдати.

Знайти мене
4.png
3.png
тг.png
1.png
2.png
bottom of page