top of page
Rectangle 153.png
[Linked] піар-менеджерка (4).png
Frame 94.png
Frame 103.png
Frame 102.png
ковіз.png
Rectangle 153.png
[Linked] піар-менеджерка.png

Ми інді-видавництво, котре дуже вірить в сучасну українську літературу.  
 
Ми вважаємо, що книговидання повинне йти в ногу з часом, тому наша мета - це поширити таке поняття, як "мережева література", вивести її за рамки літературних платформ і зробити якісною та доступною для читача. Автори, котрі займаються самопромоцією на онлайн платформах, заслуговують бути прочитаними та впізнаваними.
 
Наше кредо: "Ми творимо книжкову естетику". Створивши колаборацію видавець-художник, ми не просто ілюструємо наші книги, а й створюємо справжні артгалереї від різних художників у кожному виданні, аби показати сюжети історій в різних стилях.

 

Ми цікавимось науковою фантастикою, містикою, фентезі та рештою фантастичних жанрів. Нам є що запропонувати читачам.

[Linked] піар-менеджерка (1).png

Ви пишете чи малюєте й бажаєте побачити своє творіння на папері та на великих мережевих майданчиках (Google Play, Apple Books ect)? БукБанда видає соло-книги та робить колективні тематичні збірки. Ми співпрацюємо з Google Play Store, Yakaboo. Для участі в проєктах лишіть повідомлення в формі, надсилайте рукописи на пошту або зв'яжіться з нашими адміністраторами. Ви можете стати нашим автором чи співавтором збірки, отримати друк свого оповідання, його озвучку, ілюстрацію, розміщення на світових цифрових майданчиках. Ми влаштовуємо марафони й колективні читання, де автор може поспілкуватися з читачем. Ми автороцентричні, тому регулярно знайомимо читача з сучасними творами. 

Ми друзі прогресивного проєкту Аркуш, котрий збирає талановитих сучасних авторів на одній літературній платформі. Цей проєкт націлений на розвитку української літератури в усіх можливих жанрах!

Ми любимо книги й обожнюємо читати, тому бажаємо, щоб на українському ринку було більше сучасної україномовної фантастики!А якщо ви шукаєте дружнього спілкування з колегами й однодумцями, ласкаво просимо до Чатику Банди.

bottom of page