top of page
Rectangle 153.png
Line 2.png
Line 2.png
Line 2.png
Книги у видавництві_.png

Потрапив на письменницький шлях після перегляду аніме Хаяо Міядзакі «Вітер дужчає».

Костєнков Георгій Валентинович, народився 24 серпня 1993 року в м. Прилуки, Чернігівської області. З двох років живе у Києві. Навчався у гімназії №136 на Русанівці. Закінчив Національний Транспортний Університет в м. Київ за спеціальністю «Управління транспортом» — магістр.

 

Колишній гравець в американський футбол — команда «Slavs», хоча може після війни відновить спортивну кар'єру. Мріє стати актором дубляжу, тому зараз займається озвучкою і в якості дабера озвучує аніме з командою «Clan Kaizoku».

 

Потрапив на письменницький шлях після перегляду аніме Хаяо Міядзакі «Вітер дужчає». Вважає, що ця історія найпрекрасніше, з того що створювало людство і саме тоді він зрозумів, що хоче творити щось подібне — неймовірні історії, які будуть торкати людей до глибини душі. Вирішив почати з написання книжок, але в планах також має знімати фільми, мультфільми, розробляти комп'ютерні ігри, створювати мангу та комікси. І от як раз виходить його серія коміксів “Їхніми очима” разом з комікс-видавництвом “coolstorybrostudio”.

 

Брав участь у літературних конкурсах «Гранослов», «Напишіть про мене книжку» та «Смолоскип». На останніх двох отримав схвальні відгуки про свою книгу «Сім зупинок». А інший його твір отримав відзнаку від того ж «Смолоскипу», але це вже інша історія...

 

З початку війни Георгій займається волонтерством: будував блокпости та бліндажі, рив окопи, робив коктейлі Молотова, розвозив їжу та медицину лікарням та військовим, які її потребували, фасував тактичні аптечки та їжу в гуманітарних штабах, розвантажував та допомагав облаштовувати модульні будинки та польові шпиталі. Наразі регулярно їздить розбирати завали. Про цей досвід пише у своїх статтях для інтернет-видавництва «Новинарня».

[Linked] піар-менеджерка (1).png
Line 2.png
[Linked] піар-менеджерка (3).png
Group 30.png
bottom of page