top of page

Основні тези:


 

 1. Доставка замовлень здійснюється «Новою Поштою», Укрпоштою.
   

 2. При замовленні на суму від 1000 гривень доставка безкоштовна.
   

 3. Для оптових замовлень від 10 одиниць товару діють спеціальні умови і партнерські ціни.
   

 4. Доставка наразі здійснюється один раз на тиждень!
   

 5. Оплата замовлень попередня, а також оплатою при отриманні товару.
   

 6. Будь ласка, перевіряйте свою поштову скриньку, а також Вайбер для отримання актуальної інформації щодо свого замовлення.
   

 7. БукБанда несе відповідальність за якість книг, які продає. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про це у зручний спосіб і ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.
   

 8. Звертaємо вaшу увaгу, що інтернет-мaгaзин bookbanda.org нa офіційному інтернет-caйті bookbanda.org, мaє прaво, відповідно до зaконодaвcтвa Укрaїни, нaдaвaти прaво кориcтувaння інтернет плaтформою ФОП і юридичним оcобaм для реaлізaції товaру.
   

 9. Оплата онлайн. Для оплати замовлень онлайн – виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: Оплата онлайн (Оплата карткою). Після підтвердження замовлення ви потрапите на сайт платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити платіжної карти і пройти верифікацію. Якщо з будь-яких причин платіжна система не приймає оплату картою, ви автоматично повернетесь на сайт bookbanda.org, де зможете вибрати інший спосіб оплати.
  Спосіб оплати Готівкою / карткою. Покупку можна сплатити готівкою або карткою при доставці та отримані замовлення.

bottom of page