top of page
фон.jpg
Дизайн без назви_edited_edited.png
татія_edited.png

Я Тіа і я автор цього всесвіту. Я люблю нашу мітологію, люблю наше етно. А ще люблю темні кольори, містику і відповідну атмосферу. У своїх роботах я завжди намагаюся зробити максимум для того, щоб глядач/читач відчув потрібний настрій.

 

Мені б дуже хотілося показати вам, що наша рідна мітологія це не лише те, що так приїлося нам із дитячих казочок та кількох абзаців легенд зі шкільної програми. І українське етно це не шароварщина, а надзвичайно різноманітно та красиво.

 

Родом я із маленького безіменного села на Вінниччині. Малювати почала із самого дитинства, хоч і поганенько виходило, а от читати не любила. І хто б міг тоді подумати, що моє життя буде так тісно пов'язане з книгами?

 

Я закінчила художню школу, а згодом вступила у Львівський політех, де здобула горде звання дизайнера інтер'єру. За фахом працювати не хочу і не збираюся, бо закохалася у книжкову ілюстрацію. Нині вже другий рік тим і займаюся, що малюю та ілюструю. Окрім всесвіту "Іншими очима" маю в криївці ще кілька історій, що чекають свого часу. А також працюю над артбук за мотивами нашої мітології, який з'явиться у видавництві Букбанда.

Знайти мене
4.png
3.png
тг.png
1.png
2.png
bottom of page